Aydın Şensoy

Öfke Kontrolü · 4 yıldır üye
Antalya Alanya
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2019
Psikolog Aydın Şensoy; lise eğitimini Alanya Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Akabinde üniversite eğitimi için Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) lisans programını kazanmıştır. Lisans eğitimi devam ederken; Alanya Devlet Hastanesi Psikoloji Kliniği ve Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) stajını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince başarılı çalışmalar yapan psikoloğumuz, üniversite eğitimini başarı ile tamamlayarak mezun olmuş ve “Psikolog” olmaya hak kazanmıştır.
Mezun olduktan sonra Alanya Özel Eğitim Meslek Okulu’nda Özel Eğitim Öğretmeni unvanıyla iki (2) Eğitim-Öğretim yılı boyunca tamamı hafif düzeyde zihinsel engelli olan ve fiziksel engelli, down sendromlu, otizmli gibi özel öğrencilerinde bulunduğu okulda özel eğitim alanında çalışmalar yapmıştır. Birçok etkinlikte ve proje de aktif rol üstlenmiştir.
Özel eğitim alanında çalışırken, diğer taraftan da Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’nde (AHEP) Aile danışmanlığı örgün eğitimine katılmış ve başarı ile tamamlayarak “Aile Danışmanı” unvanı almaya hak kazanmıştır. Yine aynı zamanda ücretli öğretmenler için Alanya Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği “ Ücretli öğretmenler için Özel Eğitim Uygulamaları Kursu” programına katılmış ve başarı ile tamamlamıştır.
Ofisini açtıktan sonra ise Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon programına katılmış olup, gerekli ölçme ve değerlendirmelerden sonra başarılı olarak “ Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman “ unvanı almaya hak kazanmıştır.
İnsanlara ulaşmak ve onlara farkındalık kazandırmayı amaç edinen Aydın Şensoy; okullarda ve Sivil Toplum Kuruluşlarında (STK) seminerler vermiş ve bilgi birikimini insanlara sunmuştur. STK’nda “Öfke Kontrolü“, okullarda ise öğrencilere yönelik “Sınav Kaygısı ve Verimli Ders Çalışma Teknikleri“, ebeveynlere yönelik ise “Çocuğun Okul Başarısında Ailenin Rolü” konulu seminerler gerçekleştirmiştir.
Psikoloğumuz Temmuz 2019’dan bu yana Yeni Alanya Gazetesi’nde Köşe Yazarı
Teklif al >
4 Öfke Kontrolü Fiyat Teklifi Al