Başka Bir Dünya Cafe

Doğum Günü Mekanları · 1 yıldır üye
İstanbul Üsküdar
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Başka Bir Dünya, İstanbul Acıbadem de bulunan bir anne-çocuk kafesi ve çocuk atölyesi. İki girişimci annenin kurduğu Başka Bir Dünya, anne-çocuk kafesi olmasının yanında, 1-7 yaş arası çocuklara yönelik bir kitabevi olarak da hizmet veriyor. Çocuklar için sanatsal ve gelişimsel atölyelere de yer verilen Başka Bir Dünya’ da çocuk doğum günleri de çok eğlenceli geçiyor.

Başka Bir Dünya, çocuk doğum günü partileri için kafe ve oyun alanıyla miniklerinizi fazlasıyla mutlu edecek bir mekan. Açık büfe yiyecek ve içecek çeşitleri, çocuğunuzun hayalindeki temaya uygun konseptte süsleme hizmeti, çocuğunuzun partisine eğlence katacak aktiviteler ve animatör, sihirbaz, palyaço hizmeti ile çocuğunuz yaşıtlarıyla unutamayacağı bir doğum günü geçirecek. Dilerseniz doğum günü kutlama pastanızı da Başka Bir Dünya ekibi sizin için belirlediğiniz konsepte uygun olarak hazırlayıp masanıza getiriyor. Pastanızı dışarıdan kendiniz de yaptırıp getirebilir, mekandan servis için destek alabilirsiniz.

Bahar ve yaz döneminde bahçe doğum günleri ise Bir Başka Dünya’da bir başka. İki annenin özenli ve kaliteli seçimleriyle işletilen mekan, doğum günü hizmetlerinde deneyimli ve profesyonel bir ekip ile çalışıyor. Çocuk dostu mimarisi ile, siz anneleri ve çocuklarınızı sevgi ve samimiyetle kucaklayan Başka Bir Dünya’da, doğum günleri dışında, hem anneler hem çocuklar için bir çok aktivite, atölye ve etkinlik planlanıyor.
Teklif al >
4 Doğum Günü Mekanları Fiyat Teklifi Al