Belirgin Marka Ve Mekân Mutfağı

Teşhir Standı · 10 yıldır üye
Eskişehir Tepebaşı
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2004
Belirgin, 2004 yılından bu yana, tanıtım hizmetleri koordinasyonu, konsept tasarımı, konsept geliştirme, konsept uygulama, kurumsal kimlik çözümleri, marka ve strateji danışmanlığı, tanıtım, tasarım, reklâm, logo, marka, pazarlama stratejileri, satış çözümleri, organizasyon, afiş, ilan, insert, broşür, tutundurma, medya, gazete ve dergi reklâmları, tabela, pano, totem, pylon, iç mekân, açık hava, dekorasyon, stand, dijital baskı ve sanatsal çalışmalar gibi konularda hizmet vermektedir.

Siz de bu konularda hizmet alarak, firmanızı, markanızı, ürünlerinizi, projelerinizi ve veya mekânlarınızı daha belirgin hâle getirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Tanıtım:
Belirgin, muhteşem fikirleriyle firmanızın, markanızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin, kampanyalarınızın ve projelerinizin tanıtımını benzersiz bir kalite ile üstlenmeyi ilke edinmiştir.
Tasarım:
Logo, kurumsal kimlik, konsept, ambalaj tasarımı, kampanya tanıtımları, afiş, insert, broşür, ilân, reklâm, web sitesi, tabela, fuar ve teşhir stantları, mobilya, endüstriyel tasarımlar.
Belirgin, tasarlanacak olan logo, kurumsal kimlik, konsept, ambalaj, kampanya lansmanı, afiş, insert, broşür, ilân, reklâm, web sitesi, tabela, fuar veya teşhir standı, mobilya, endüstriyel ürün hakkında kısa sürede sıradan olmayan fikirlerini beğeninize sunar.
Belirleme:
Slogan, marka, satış çözümleri, pazarlama stratejileri, kurumsal kimlik renkleri, tanıtım ürünlerinde doğru malzeme seçimi, üretim tekniklerinin belirlenmesi.
Mimarî:
Belirgin, mağazalarınızın, bayilerinizin, mekânlarınızın, konutlarınızın dekorasyonunun yenilenmesi, 3 boyutlu modellerin hazırlanması, gerçekçi kaplama ve ışık ayarlarıyla sunumlarının oluşturması, animasyonunun hâline getirilmesi, uygulama, uygulama takibi, üretim takibi, projeye uygunluk ve kalite kontrolü.
Belirgin, her projeye profesyonel ve rasyonel çözümler geliştirerek, termin, maliyet ve kalite unsurlarına göre projenin hayata geçmesini sağlar.

Genel:
Teklif al >
4 Teşhir Standı Fiyat Teklifi Al