Beys Site Yönetim Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 7 yıldır üye
Kocaeli İzmit
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2014
Nüfusu hızla artan toplumlarda, birey ve ailelerin başlıca ihtiyaçlarından biri de konut edinmektir. Kat malikleri geçmiş zamanda maddi nedenlerden dolayı müstakil ev, konak gibi yan yana düzendeki konutlarda yaşamlarını devam ettirirken, zamanla maddi seviyenin artması, köyden şehre göç ve kültürel değişim gibi sebeplerle yaşam şeklimizde değişmeye başlamıştır.

Tek katlı binalardan önce dubleks, tripleks adı verilen binalara geçilmiş, özellikle büyük kentlerde apartmanlar, gökdelenler bunların yerini almıştır. Bu süreçte yıllarca müstakil binalarda sorumluluk duygusu ile yaşamış olan kişiler, toplu yaşam alanlarına taşınırken, geçmişten gelen alışkanlıklarını da beraberinde taşımışlardır.

Bina, Apartman ve Site yönetimleri tecrübe gerektiren bir iş olduğundan, son dönemlerde maliklerin “yöneticiliğinden” “profesyonel şirketlerin yönetimine” doğru değişim göstermeye başlamıştır.

Apartman ve Sitelerde kendisi de kat maliki olan yönetici; aidat ödemeleri ve uyulması gereken kurallar gibi konularda oluşabilecek sorunlar karşısında zorluk çekebilmektedir. Komşusuna karşı özellikle aidat borcundan dolayı hukuki işlem başlatamamaktadır ve kimse yönetici olmak istemediği için mecburen yönetici olmuştur.

Profesyonel yönetim sistemi, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, şeffaf ve tarafsız yönetim sistemini Kat Mülkiyeti Kanununu esas alarak hizmet sağlamaktadır ve Mali konuların takibi, bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel yönetim şirketi, bünyesinde faaliyet gösteren hukuksal danışmanları ile problemleri süratle çözüme ulaştırmak adına zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır.

Sektörlerin yazılı ve görsel reklamlarda sundukları slogan içeriği, iş prensibi, tecrübe, referans ve benzeri vaatlerin her zaman yerine getirilemediğini bildiğimiz için, güveninizi kazanmak veya güveninizi kazanana kadar değil, tam zamanlı ve sürekli bir şekilde, sözleşmemiz bitiminde dahi bizimle çalışmak isteyecek ve sözleşmelerinizi uzun vadelerle firmamızla y
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al