BK Akrilik Mutfak Tamir Zım

Mutfak Tezgahı Tamiri · 3 yıldır üye
İstanbul Sultangazi
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Akrilik-blog2
Sadece tezgahlarda değil uyum sağlaması açısından evyelerde de akrilik kullanılır. Birleşme yerlerinin gözükmemesi nedeniyle kullanım ve tasarım rahatlığı sağlar, mekana şıklık katar.

Yüzey seçenekleri
Çok fazla renk ve desen seçeneğinin mevcut olması nedeniyle istenildiği gibi mekanlara dekor verilebilir. Mat ve parlak yüzeyler tercih edilebilir.

Mutfak ve banyoda kullanım kolaylığı
Kolay temizlenen ve suya karşı dayanıklı olan akrilik tezgahlar banyolarda da rahatça kullanılır. Kirlendiğinde direkt müdahale etmenizi önerdiğimiz akrilik tezgahları ıslak bir bezle kolayca temizlersiniz.

Tezgahlarınızın çizilmemesini istiyorsanız yiyeceklerinizi tezgah üzerinde kesmemelisiniz. Ayrıca sıcak ürünleri tezgah üzerine koymamalısınız, yanık izleri zor geçer. Tezgahınız eskidiğinde ise zımparalama yöntemiyle ilk aldığınızdaki haline çevirebilirsiniz.

Yanma ve bozulmalarda
Akrilik malzemenin bir özelliği de ısıyla şekil aldığı için yanma ve bozulma gibi durumlarla sizi rahatsız etmemesi. Tezgahınızı kullanırken yine de güvenlik önlemlerini elden bırakmamalı ve aşırı ısılardan korumalısınız.

Sağlık açısından
Akrilik tezgahızını kullanırken sağlığınız açısından hiçbir endişe duymanıza gerek yok. Kolay temizlenme ve bakteri üretmeme özellikleriyle sizi ve ailenizi korur.

Sağlığınıza zararı olmayan akrilik tezgahlar seramik, metal ve ahşap gibi diğer birçok malzeme ile de uyum sağlar.

Tasarımda rahatlık
akrilik-blog3

Akrilik tezgah kullanılırken derzsiz olarak birleştirilmesi nedeniyle uygulama ve tasarımda oldukça geniş seçenekler sunar. İstediğiniz yere montajını yaptırabileceğiniz akrilik tezgahlarınız tasarım esnekliği sayesinde işinizi kolaylaştırır.

Hem mutfağınızda hem de banyonuzda şıklık oluşturacak akrilik tezgahlarınızı kullanırken hiçbir zorluk yaşamazsınız. Rahat konumlandırılması, temizlenmesi ve dayanıklı yapısı ile yıllarca evinizde sizinle birlikte olacak tezgahlara akrilik sayesinde kavuşacaksınız.
Teklif al >
4 Mutfak Tezgahı Tamiri Fiyat Teklifi Al