Burcu Büge

Psikolog · 4 yıldır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye’de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof. Zeynep Aycan danışmanlığında “Genç Kuşakların Eğitim ve Gelişimi” üzerine yaptı.

Eğitimi süresince Koç Üniversitesi Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı’nda Doç. Dr. Bilge Yağmurlu’nun asistanı olarak çalıştı. 2011 yılında California National University’de uygulamalı Theraplay (Oyun Terapisi) eğitimi aldı. Aynı sene Avrupa Konseyi’nin düzenlediği yaz okuluna katılmaya hak kazanan 10 Türk öğrenciden biri oldu ve Ailelere Psikososyal Destek konulu eğitimi tamamladı.

Üsküdar Üniversitesi’nde 450 saatlik teorik eğitim ve süpervizyonlarını tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını kazandı.

2010 yılından beri Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve çeşitli psikolojik danışmanlık firmalarında psikolog olarak çalışan Burcu Büge, aynı zamanda kişisel ve kurumsal eğitimler vermeye devam etmektedir.

Klinik Psikoloji alanında akademik kariyerine devam eden Burcu Büge, pratik uygulamaları etik kurallar çerçevesinde teoriyle birleştirerek, üniversite öğrencilerini mesleğe hazırlayan bir öğretim görevlisi olmayı hedeflemektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Aldığı Psikoterapi Odaklı Eğitimler ve Uyguladığı Psikolojik Testler
www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_25721_burcu_buge.htm
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.