Burcu Özdemir

Erkek Epilasyon · 2 yıldır üye
İstanbul Maltepe
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
M.E.B. onaylı kalıcı makyaj uzamanı olarak, kıl tekniğiyle kaşara microblading, gözlere eye liner ve dipliner uygulaması ve dudak renklendirme işlemleriyle profesyonel olarak hizmet vermekteyim. Micropigmentasyon ile seyrek olan kaşları daha doğal görünüm vermek pudralama ve ombre teknikleriyle de hizmet verebilirim. Bu işlemi yaparken işin UZMANINA yaptırdığınıza ve ne yaptığını biliyor olmasından kesinlikle emin olunuz.

Kişinin altın oranlarına göre microblading tekniğiyle kaş tasarımı yine kişiye en uygun 6d/3d işlemleriyle en uygun kaşı yapıyoruz. Her insanın yüz şeklinin farklı olduğunu ve bizi en iyi yansıtacak ifadeye altın oranınımızla yakaladığımızı unutmayınız.

Ayrıca yüzünüze baktığında kimsenin anlamadığı çok doğal görünen işlem olan dipliner ile sabahları kalktığınızda yok gibi olan ve daha büyük gözlere sahip olacağınız işlemi anestezik kremle acıyı sıfıra indirip ve dünyanın en iyi markalarından biriyle yapıyorum.

Son dönemin yeni trendi olan dudak renklendirme/pigmentasyonunu hala yaptırmadıysanız emin ellerdesiniz. Dudaktaki asimetri sorunu olanlar için şart bir işlem esasında. Bunun dışında kim ruj olmadığı halde güzel dudaktaki pembe dokuya sahip olmak istemez ki? Solgun dudaklara elveda demenin vakti geldi hanımlar. Özellikle sigara kullananların dudaklarındaki morarmanın da tamamen giderildiğini belirtmek isterim. Güzel dudak tasarımıyla size en uygun şekilde isteğe bağlı dudak kalemi varmış gibi bir kademe de büyütebiliyoruz dudakları.

E hadi. siz daha neyi bekliyorsunuz? :)
Teklif al >
4 Erkek Epilasyon Fiyat Teklifi Al