Animam 3d Modelleme Ve 3d Animasyon

Çizgi Film Yapımı · 9 yıldır üye
İstanbul Pendik
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2008
Animam 2008 yılından beri kazanmış olduğu tecrübesiyle, 3D modelleme ve animasyon, 3D animasyon ve çizgifilm, 3 boyutlu mimari görselleştirme, 3D mimari tasarım ve mimari animasyon alanlarında hizmet vermektedir. İç mekan, dış cephe, konut projeleri, sosyal tesisler, mağaza tasarımları, ürün ve mobilya modellemesi özellikle 3D Ürün kataloğ çalışmaları gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

Animam 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama alanında, yaratıcı ekibiyle, gerçeğe en yakın görsel sunumlar ve kaliteli uygulamalar ile 3 boyutlu modelleme, 3 boyutlu render, 3D ürün renderları, 3D ürün kataloğu ve tasarımı alanlarında da profesyonel olarak çalışmalar yapmaktadır.

Animam 3 boyutlu ürün görselleştirmede yapılması planlanan ya da konsept aşamasındaki ürünleri, fotoğraf kalitesinde sunmanıza yardımcı olur. 3 boyutlu ürün görselleştirme aynı zamanda günümüzde reklam sektöründe ve ürün kataloglarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün imajları, sanal gerçekçiliğin sunduğu yüksek kalitede ve hayal gücünün limitleri ile sınırlı bir platformda üretildiği için fotoğraf çekimi yerine tercih edilmektedir.

3 boyutlu görselleştirme uzmanlarımız, mimari ve inşaat firmalarıyla yakın bir şekilde çalışarak, projelerinize yaşam verecek yüksek kalitede, fotorealistik mimari görseller ve ilüstrasyonlar oluştururlar. Animam ’ın geniş yelpazede sunduğu yüksek kalite ve standart kalite 3 boyutlu görselleştirme servis seçenekleriyle, hayata geçirmeyi planladığınız projelerinize pazarlama, reklam ve yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılıyor olacağız
Teklif al >
4 Çizgi Film Yapımı Fiyat Teklifi Al