Bypak Tekstil Temizlik Hizmetleri

Kuru Temizleme · 8 yıldır üye
İstanbul Beylikdüzü
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2010
By PAK , Kuru Temızleme, Ütü, Halı Yıkama, Perde Temizliği ve Terzı Tadılat hizmetlerini en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
By PAK , Sektördeki yenilikleri yakından takip eden, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, servis hizmeti ile yaşamınızı kolaylaştırmak ve evdeki en büyük yardımcınız olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Profesyonel kadromuzla bireysel ve kurumsal hizmetlerimizde en son teknolojiyi kullanarak, her geçen gün sunuduğumuz hizmetlerimizi geliştirmekte ve iyileştirmekteyiz.
By PAK, hizmetlerinde kaliteli hizmeti sunabilmek için, son teknoloji ile üretilmiş makineleri ve uluslararası kullanıma sahip, %100 doğa dostu ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanmaktadır.
By PAK, siz değerli müşterilerimizden gelebilecek her türlü sorunuza, konusunda profesyonel eğitim almış personellerimiz aracılığı ile cevap vermektedir. Bunun için yapmanız gereken bize bir e-posta ile sorunuzu göndermenizdir.
By PAK, yenilikçi, sürekli gelişime açık, tüketici haklarına saygılı, müşteri odaklı çalışmaları ile siz değerli müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı ilke edinmiştir.
Teklif al >
4 Kuru Temizleme Fiyat Teklifi Al