Byr Grup Cam Balkon

Cam Balkon · 3 aydır üye
Kocaeli İzmit
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2001
BYR-Bayramlar Grup İnşaat Kolektif Şirketi 2001 yılında Sakarya’nın Karasu ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri PVC Pencere sektöründe faaliyet gösteren şirket ardından Çelik kapı, Cam balkon ve Panjur sektöründe lider bir firma olarak yerini almıştır. Özellikle kalite ve güven denince akla gelen firma Türkiye nin ve Dünyanın her noktasına hizmet vermektedir.
BYR-Bayramlar Grup 2008 ve 2014 yılındaki yatırımlarıyla 3000 m² kapalı alan, 2000 m² açık alan olmak üzere toplam 5000 m² üretim tesisine sahiptir. Şirket 30 kişiye istihdam sağlamakta olup yarım kapasite ile üretimine devam etmektedir. PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretiminin yanı sıra Çelik Kapı, Ahşap İç Kapı, Cam Balkon, Küpeşte, Otomatik Sensorlu Kapılar, Alüminyum Doğrama, Panjur, Kepenk Sistemleri, Pergole Tavan Sistemleri ve Sineklik bölümleriyle hizmet vermektedir.
Şirketimiz, Ulusal ve Uluslararası fuarlarda boy göstermekte ve stantlar açmaktadır. BYR-Bayramlar Grup İnşaat Kolektif Şirketi ayrıca her geçen gün birlikte çalıştığı firmaların yeniliklerini takip etmekte yer yer de kendi geliştirdiği yenilikleri bayiliğini yaptığı firmalara önermektedir.
Teklif al >
4 Cam Balkon Fiyat Teklifi Al.