Cansu Gül

Psikolog · 3 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2012
Lisans eğitimini 2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca Doğa Koleji Anaokulu, TODEV, Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri Polikliniği gibi çeşitli alanlarda stajlarını tamamlamıştır.
Lisans eğitiminden sonra, 2012 yılında profesyonel olarak alana atılmıştır. Çalışma hayatı esnasında ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ KLİNİK PSİKOLOJİ ALANINDA yüksek lisansa başlamış olup 2015 yılı ocak ayında uzmanlığını almıştır. Uzmanlık tezini Madde bağımlılığı alanında vermiş olup, NPİSTANBUL Hastanesinde gerekli çalışmaları yürütmüştür.
Prof. Dr. Hakan Türkçapar dan "BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPi" eğitimi, Prof. Dr. Kültegin Ögel den "MOTİVASYONEL GÖRÜŞME TEKNİKLERİ" eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca avcılar Belediyesi aracılığıyla, Dr. Bob Lynn yürütmüş olduğu "C4 İyileştirme Çözümleri, Bağımlılıkla Mücadele, İstanbul-2015" kongresine katılmıştır. NPISTANBUL Hastanesi AMATEM Polikliniğinde, SAMBA (Sigara, Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Programı) eğitimine katılmıştır.
Çocuk gelişimi ve değerlendirme ile ilgili, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, WISC-R ZEKA TESTİ sertifikasyonuna sahiptir. Yetişkin kliniği için gerekli olan, MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) ve Prof. Dr. Tevfika Tunaboylu İkiz den RORSCHACH TESTİNİ” almış ve süpervizyon çalışmalarına katılmış olup değerlendirmeleri sırasında uygulamalarına sıklıkla başvurmaktadır.
ÜSEM tarafından gerçekleştirilen AİLE VE ÇİFT DANIŞMANLIĞI VE OYUN TERAPİSİ eğitimini almış olup gerekli süpervizyonlarını tamamlayarak, “Aile Ve Çift Danışmanı”, “Oyun Terapisti” ünvanlarını almaya hak kazanmıştır. Çalışma alanı Çocuk ve Ergen Yetişkin Danışmanlığı ve Bağımlılık Danışmanlığı üzerine olan Cansu GÜL, danışmanlık hizmetine ERSOY HASTANESİNDE VE KURUCUSU OLDUĞU PN.ID DANIŞMANLIK MERKEZİ’ nde devam etmektedir.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al