Cantaş Doğalgaz Mühendislik

Doğalgaz Proje · 4 yıldır üye
Kocaeli Gebze
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Öncelikle iç tesisat şartnamesine uygun bir şekilde yetkili firmalar tarafından gaz tesisatının projesi çizilir ve abonelik sözleşmesi yapılır. Palgaz-İgdaş-İzdaş gibi fima yetkilileri ile birlikte tesisat kontrolleri gerçekleştirildikten sonra UYGUNLUK BELGESİ alınır. Gaz açma işlemleri test ve kontrollerden sonra bitmiş olur.

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakası sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla dogalgaz tesisatı alanında en iyi hizmeti sunmaktayız. Doğalgaz tesisatinda başlangıç aşamasından, kombinin konulması yerlere, evin ısınması konusunda kaç peteğin yeterli olacağına kadar en iyi hizmeti sunmaktayız.

Firmamız; sıhhi ve mekanik tesisat hizmeti vermekle birlikte Kombi Montajı, Kombi Değişimi, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizliği, Kombi, Radyator, Havlupan, Kalorifer Kollektorü, ve Radyator Vanaları, olmak üzere piyasa fiyatına en uygun ürünleri satmaktayız.

Bir çok markayla çalışma sağlayıp, siz değerli müşterilerime fazla seçenek ve uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

GAZ AÇIMI İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR:
Öncelikle Müşteri Gaz Dağıtım şirketi ile belirtilen gün ve saatte adres yerinde olmak zorundadır. Eğer o gün içinde orada bulunamayacaksa Gaz dağıtım şirketine bildirmekle mükelleftir.

Kombi, Ocak, Soba gibi kullanılacak olan tüm yakacı cihaz bağlantıları, yetkili firma tarafından olmalıdır. Kombi bağlantısı yapılmamış doğalgaz vanası olmamalıdır.

Proje onayı olmadan proje üzerinde değişiklik olmamalıdır.

Kombi, Ocak, Soba gibiyakacı cihazların olduğu yerde mutlaka menfez (ATMOSFERE AÇIK HAVALANDIRMA) olmalıdır. Menfezlerin üzeri kapalı olmamalıdır.

Ocak Bağlantı Flex Hortumu yeni olmalıdır.

Cihazların bakımları yetkili servis tarafından yapılmış olmalıdır.

Yukarıda belirtilen kuralların herhangi biri gerçekleşmediğinde gaz açımı sağlanmayacaktır.

Teklif al >
4 Doğalgaz Proje Fiyat Teklifi Al