Çeyiz Mefruşat koll.

Perde Korniş Takma · 6 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Facebook'ta 804 arkadaşı var

kuruluş / işe başlama yılı

1979
Firmamız, imalat ve tasarım konularında müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda 2 adet dikim atölyeleri günlük (1000 MT) Dikim imalatı ve dağıtım lojistik hizmetleri için 6 araç filosuyla, tasarım ve projeler içinde 2 adet iç mimarlarımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

1979 Yılında ticari serüvene ÇEYİZ MEFRUŞAT ve MANİFATURA TİC KOLL ŞTİ, olarak başlayan perakende mağazacılıkta başlıca hedefimiz; her zaman yenilik peşinde koşan atılımcı ruh, temel dürüstlük ilkelerimizle modern, teknolojik ve üstün kaliteli ürünleri, otel, hastane, kamu ve özel kuruluşları, sosyal tesisler gibi yerlere ve bireysel müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Firmamız bu düşünce doğrultusunda sınırsız çeşitliliği ile kumaş ve tül koleksiyonlarından, ahşap perde gruplarına kadar, ithal ve yerli ürün portföyünü oluşturmuş ve siz nihai tüketicilerine sunmuştur. İyi bir terzinin hassasiyeti ile ölçüden uygulamaya, başlangıçtan sonuca kadar güncel tüketici anlayışı çerçevesinde sizlere hizmet vermek arzusundayız.
Teklif al >
4 Korniş Montajı Fiyat Teklifi Al.