Cihan Tel Çit Metal Emlak İnşaat Sanayi Ticaret

Panel Çit · 6 yıldır üye
İstanbul Arnavutköy
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1996
Firmamız 1996 yılından günümüze beton çit direği ve helezon örgü teli imalatı ve montajı ile faaliyet göstermektedir. Cihan Tel ve Çit Sanayi olarak kurulan şahıs firmamız Cihan Tel Çit Metal Emlak ve İnşaat SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yine çeşitli ebatlarda beton çit direkleri çeşitli göz aralığında ve tel kalınlığında helezon örgü telleri ve jiletli teller imalatları ve montajları çeşitli bahçe kapıları , manuel bariyer ve oto korkulukları imalatları ve montajları mobil çit imalatları ve montajları yapmaya devam etmektedir. Bunların yanında çeşitli bahçe kapı otomasyonları çelik konstrüksiyon çatı işleri , spor kompleksleri ( futbol sahası-basketbol sahası-tenis kortu ) dekoratif panel çit satışı ve montajı jiletli tel satışı ve montajı trapez sac ile saha kapatma işleri mobil çit imalatı satışı ve montaşı uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız talebe göre imalat ve montaj yapmaktadır Türkiye nin her bölgesine her şehrine gidebilir malzemeli ve montajlı çit ve çelik konstrüksiyon işleri yapabilir.

Standartta aylık beton çit direği üretim kapasitemiz 15.000 adet dir. Aylık helezon örgü teli üretim kapasitemiz 60.000 m2 dir. Aylık bahçe kapıları üretim kapasitesi 160 adet dir. Aylık jiletli tel üretim kapasitemiz 15.000 metre kg dur. Aylık mobil çit üretim kapasitemiz 1000 metretül dür . Aylık montaj kapasitemiz 20.000 metretül dür.

Cihan Tel ve Çit Metal SAN. LTD. STİ. 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren çit sistemleri ( çevre güvenlik sistemleri ) konusunda üretim ve uygulama yapan uzman kadroya sahip şirketimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem zoru başarma azmi sayesinde çit sektörünün önde gelen firması olmuş ve ilkelerinden vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensiplerini daima kaliteli hizmet , zamanında teslim uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dür
Teklif al >
5 Panel Çit Fiyat Teklifi Al