Cihat Aytekin

Matematik Özel Ders · 2 yıldır üye
Eskişehir Tepebaşı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
CİHAT AYTEKİN (Matematik Öğretmeni)

9 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim ve 9 yıldır özel ders vermekteyim. Osmangazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.
5’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar her öğrenciye, öğrencinin seviyesinde, kaliteli, okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım. Liseye Giriş Merkezi Sınav, TYT-YKS, DGS, ALES, KPSS, AÖF sınavlarına hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım.
8’inci sınıf merkezi sınav öğrencilerine yönelik, sınav odaklı yoğun bir çalışma programı hazırlıyorum. Öğrencinin çeşitli kaynaklar bitirmesini sağlayıp sınava tam olarak hazırlanmasına çalışıyorum. Okula yönelik olarak yazılı sınavlardan yüksek başarı hedefliyorum.

5, 6 ve 7’nci sınıf öğrencilerine okul programına uygun çalışma programı yapılarak derslerine paralel özel birebir matematik dersi yapıyorum. Bu derslerde okul kaynağının yanında ekstra kaynaklardan bol bol soru çözdürerek konu hakimiyetini artırıyorum.

TYT-YKS’ye hazırlanan öğrencimize yönelik olarak konuları önceden bitirmesini, birçok kaynaktan ve geçmiş yılların sorularından bolca çözdürüp sık sık deneme sınavları yapıyorum.

9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencilerimize yönelik olarak lise konu müfredatını okula paralel tamamlayıp öğrencimizi sınavlara hazırlıyorum. 12’nci sınıfı beklemeden özellikle YKS sınavına yönelik çalışmaları için teşvik edip, öğrencilerimizi YKS derslerine de başlatıyorum.

Talep eden öğrenci ve velilere öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı da yapmaktayım. Ortaokul ve liseye devam eden tüm öğrencilere her sınıf seviyesine uygun olarak yazılılara hazırlık, konu anlatımı, okul ödevi, proje ve performans ödevi hazırlanması gibi her türlü konuda yardımcı olmaktayım. Dersi talebe göre öğretmen evinde veya öğrenci evinde veriyorum.
Teklif al >
4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al.