Çobanoğlu Tel Örgü

Panel Çit · 9 yıldır üye
İstanbul Bayrampaşa
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
ÇOBANOĞLU TEL ÖRGÜ ve ÇİT SİSTEMLERİ Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; 1972 yılından bu yana Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyleuzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Tel ve Tel mamulleri üzerine 32 seneyi aşkın süredir edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır.

Ürün portföyünde şu ürünler yer almaktadır: tel çit , panel çit , bahçe teli , tel örgü ,telçit , bahçe çitleri , dikenli tel, çit direkleri , çit kapıları , kaynaklı tel , puntalı tel , kum teli , jiletli tel , örgü teller , elek teli , paslanmaz tel , filtre telleri , kafes teli , örgü tel , panel tel , kümes teli , paslanmaz kuş teli , fens teli , helezon örgü , dokuma teller , düzlemsel jiletli tel , helezonik jiletli tel , beton direk ve tel mamülleri 1972 den beri sizlerle.


Ayrıca beton direkli tel çit ,boru direkli tel çit ,dikenli tel uygulamaları,jiletli tel uygulamaları,panel çit montajı yapmaktadır.
Teklif al >
5 Panel Çit Fiyat Teklifi Al