Damla Türkmen

Diyetisyen · 1 yıldır üye
İstanbul Beylikdüzü
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı
Merhaba,

Hayatın ismimin bile taşıdığı anlamıyla yola çıkıyorum , Damla . Anneme çocukken hep sorardım neden Yağmur değil de Damla ?
Şimdi daha iyi anlıyorum,
Sizlere yağmur olmaktansa biriktirdiğim ve biriktirmeye devam ettiğim bütün damlaları sunmayı tercih ederdim.
Şimdi buradayım. Önce ruhumla başladım tanışmaya ,
Dans ve spor ile nasılda mutlu olduğumu gördüm. Dans ettim , lise hayatım boyunca voleybol oynadım , dağ tepe demeden izcilik yaptım. Sevdiğim şeyleri hep yanımda taşıdım ve üniversitede dans klubü kurarak, bir dönem başkanlığını yaptım.
Sizde sevdiğiniz şeyleri sizi mutlu ettiği sürece yanınızda taşımayı ihmal etmeyin. Onlar ruhumuz için eklenen yeni bir damladır. İlk vücut analizimi hala sakladığımı biliyor musunuz ? İşte o an oradaki sayıların ve değerlerin aslında hayatım için ne kadar önemli olduğunu anlamıştım. Sonrasında başladım keşfetmeye öğrenmeye . Anadolu Lisesi ile başladığım bu yolculuğu İstanbul Gelişim Üniversitesinde ki mezuniyetim ile devam ettirdim , eklemem gereken daha çok damlalar var peki durur muyum ? Yüksek lisansımı tamamlamak için yeni bir adımdayım.
Bu süreçte aldığım eğitim , sertifikalar , araştırmalar ile deneyimlerimi ve önerilerimi hep paylaştım. Hayatlarına dokunabildiğim insanların başardığını gördükçe mutluluğum ,işime olan bağlılığım ve heyecanım daima arttı , birlikte gülümsedik. Mutluluk önce ruhunuzda , keşfedin .
Sonrası ise bedeninizle buluşturmakta.
Durmak yok , her yeni gün bir şeyler eklemeye ne dersiniz ?
Hayatınıza eklediğiniz bir damla da ben olayım birlikte başaralım ,
Hadi başlayalım . Sevgiler,

Damla Türkmen
Diyetisyen
Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al.