Diplomat Akademi Yabancı Dil Kursu

Online İtalyanca Özel Ders · 5 aydır üye
Ankara Çankaya
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

HAYATA HAZIRLANMANIN ETKİLİ VE EĞLENCELİ HALİ
Okulumuz, yabancı dil ve kariyer eğitimlerinde, öğrencilerinin ihtiyaçlarını analiz eder ve kişiye özel çözümler sunar. Öğrencinin zaman, hedefleri , bütçe ve diğer talepleri doğrultusunda, birebir özel ders ya da grup dersleri, seçeneklerini sunar.
Birebir özel dersler, öğrencilerimize esnek saatlerde ders alma imkânı sunmaktadır, Özellikle konuşma becerilerini arttırmak isteyenler ve vakit sorunu yaşayanlar özel dersleri tercih etmelidir. İngilizce özel derslerinde, Avustralya hükümetinin göçmenler için uyguladığı Intensive Interactive Speaking System (IISS) programı çerçevesinde eğitim verilmektedir. Bu program ve diğer yabancı dillerin tamamı 8 kurdur. Her bir kurda 24 ders verilmekte ve temel seviye A1.1+A1.2 ve A2.1+A2.2 ile orta seviye olan B1.1+B1.2 ve B2.1+B2.2 olan programın tamamı 3-5 ayda tamamlanmaktadır.
Her öğrenci okulumuzda yazılı ve konuşma bölümlerinden oluşan ücretsiz seviye tespiti sınavı sonucuna göre kendisine en uygun kurdan eğitime başlar. Öğrenciye eğitim danışmanlarımız hedefleri, zaman kısıtları ve özel taleplerini (sınavlara hazırlık, günlük konuşma, kariyer beklentileri, iş İngilizcesi gibi) dikkate alan kişiye özel bir program içeriği ve program alternatifleri sunar. Öğrenci, bireysel gelişimini Avrupa Dil Portfolio kriterlerini kullanarak bizzat kendisi takip eder.
Okulumuzda Grup dersleri Maksimum 12 kişilik, benzer yaş ve benzer seviyedeki öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda yapılır. Grup dersleri, bütçesi kısıtlı olan öğrencilerimize daha iyi seçenekler sunmaktadır. Grup derslerinde her kur 48 derste tamamlanmakta, toplam 10 kur sürmektedir.
Temel seviye; A1.1+A1.2 ve A2.1+A2.2
Orta seviye; B1.1+B1.2 ve B2.1+B2.2
İleri Seviye; C1.1+C1.2
Hafta içi akşam Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 18:30 - 21:30 arası 4 ders, haftada 3 gün
Hafta içi akşam Salı Perşembe 18:30 - 21:30 arası 4 ders, haftada 2 gün
Hafta sonu sabah 10:00 - 13:00 arası 4 ders, haftada 2 gün
Hafta sonu öğl
Teklif al >
4 Online İtalyanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al