Dr.bella Estetik Epilasyon Beşiktaş Armut'ta #391034

Dr.bella Estetik

Epilasyon · 2 yıldır üye
İstanbul Beşiktaş
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Dr. Bella

Kişiye özel estetik ve güzellik…

Kişiye özel estetik ve güzellik nedir?

Güzellik ve estetik son yıllarda çok tartışılan bir konu. Özellikle yüz bölgesine yapılan antiaging temelli müdahaleler yalnız kadınların değil, erkeklerin de ilgi konusu olmaya devam etmekte. Akıldan çıkarılmaması gereken nokta şu olmalı ki; güzellik ve estetik kişiye özel olmalıdır. Her bakım uygulanan cilt tipine göre belirlenmelidir. Kişiye özel cilt bakımlarının oksijen yoğun terapiler olması, peeling (soyma), mezoterapi gibi yenileme işlemlerinin daha sık başvurulan yöntemlerin geliştirilmesi özellikle hava kirliliği, şehir yaşamının stresli etkileri yüzünden yıpranan ciltlere nefes alma imkanı tanımaktadır.
Botoks, dolgu gibi cildin yaşlanmasına ikincil kırışıklık, göz kapağı düşmesi, ciltte doku azalmasına karşı yapılan müdahaleler kişinin cilt yapısına, yaşam tarzına uygun yoğunlukta ve sıklıkta olmalıdır.
Epilasyonda da cildin yapısına göre cihaz seçimi, talep eden kişinin ağrı eşiği ve beklentisi iyi değerlendirilmelidir. Her cihaz her cilt tipinde aynı sonucu vermeyebilir. Epilasyonun iğneli mi lazerle mi yapılacağı ve kaç seansta ne sıklıkta uygulanacağı kişiden kişiye özel bir uzman değerlendirmesi ile mümkündür.
Cildin düzenli bakımı, derinlemesine temizleme, epilasyon artık günümüzde bir lüks değil ihtiyaçtır.

Uzm.Dr.Özcan Şenmevsim
Teklif al >
4 Epilasyon Fiyat Teklifi Al.