Ege Akustik Mimarlık İzolasyon Malzemeleri İç Ve Dış Tic.a.ş.

Ses Yalıtımı · 4 yıldır üye
İzmir Konak
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2017
EGE AKUSTİK | MİMARLIK SES İZOLASYON ÜRÜNLERİ
Ege Akustik Mimarlık olarak bir çok firmaya ses yalıtımı ve izolasyonu sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Yapılan çalışmalarda müşteri güvenini ön planda tutarak “Sadece Ses” uygulamalarıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yapılan çalışmalardaki kullanılan tüm ürünler . sınıf malzemelerden üretilmiş olup ISO belgesine sahiptirler. Doğru analiz, doğru anlatım ve çalışmalar sunarak bir çok firmaya çalışmalar yapmaktadır.

Kullanılan malzemelerimizin tümü I. sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgesine sahip olduğundan ses yalıtım uygulamalarında en iyi performansta etkili bir çözüm sonucu alınmaktadır. Genellikle kullanmış olduğumuz akustik süngerlerde farklı dekoratif amaçlı yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

VİZYON VE MİSYON ;
Liderlik, dürüstlük ve kusursuzluk çerçevesinde ulusal ve uluslar arası müşterilerine koşulsuz memnuniyet sağlama noktasıyla dinamik ve güven veren çalışanlarla sektörde öncülük ederek müşteri tercihi olmaktadır.

Müşteri beklentileri karşısında olumlu sonuçlar almayı hedefleyerek güven ve kalite odaklı bakış açısı hizmet vermektedir. Saygı, Birlik, Sürekli Gelişim çerçevesinde hizmet vermektedir.

Öncelik olarak uygulama ve malzeme verilecek mekan keşfi yapılarak uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu keşif doğrultusunda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.
Tel: Tel:
Teklif al >
5 Ses Yalıtımı Fiyat Teklifi Al