Elbinet Teknoloji

Açılır Kapanır Teras Sistemleri · 1 yıldır üye
İstanbul Esenyurt
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
30 Yıldır inşaat, yapı ve gayrimenkul alanlarında ElbiNet Teknoloji A.Ş. bünyesinde "Polat Yapı & Gayrimenkul" olarak ISTANBUL genelinde hizmet sağlamak amacıyla kurulduk. Bu alandaki ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayarak tüm yapı ve tadilat işlerinizi tek merkezden çözmenizi sağlıyoruz.
İşinde uzman farklı ekipleri bünyemizde bulundurarak tüm yapı ve tadilat işlerinizi kaliteli, ekonomik, hızlı şekilde çözmeyi hedefliyoruz.
Müşterilerimizin bizlere olan güveni ve Bize mutlu referans olmaları her geçen gün işimizi ilerletmemizi sağlıyor. Kredi kartı ile taksitli ödeme imkânı sunarak alım gücünüzü kolaylaştırıyoruz.
HİZMETLERİMİZ:
Çatı Katı Dönüştürme: Çatılarınızı yükselterek çatı katı oluşturuyoruz…
Çatı Yapımı: Çatılarınızı malzemeli veya malzemesiz olarak profesyonel ekibimiz ile yapıyoruz.
Çatı Aktarma: Çatılarınız onarılamaz durumda ise ve yenilenmesi gerekiyorsa doğru yerdesiniz. Çatılarınızı pratik bir şekilde aktarma yapıp onarıyoruz.
Çatı Onarımı: Çatılarınızda oluşan hasarları onarıyoruz. Sızıntı oluşan bölgelerdeki arızaları giderip çatılarınızın ömrünü artırıyoruz.
Kamelya: Ahşap ve Metal Kamelya işlerinizi gerçekleştiriyoruz…
Mantolama: Profesyonel ekibimiz tüm mantolama ihtiyaçlarınızı giderip binalarınızdaki yalıtım sorunlarını çözüyoruz.
İzolasyon: Binalarınızda oluşan nemlenme, terleme, alçı hasarlarına neden olan su kaçırmaları ve daha birçok sorununuzu gideriyoruz.
Dekorasyon: Sizin zevkinize göre profesyonel dekorasyon ekibimiz tarafından sağlanan dekorasyon hizmetimiz ile sizde evinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.
Boya: Piyasada kullanılan en kaliteli boyalar ile bina ve dairelerinizi boyuyoruz. Rengârenk boya koleksiyonumuzu görmek için sizi ofisimize davet ediyoruz.
Tesisat Onarımı: Tüm tesisat sorunlarınıza profesyonel bir şekilde zamanında müdahale ediyoruz.
Zemin Kaplama: Laminant, Parke, Fayans, Granit ve tüm zemin kaplama işlerinizi yapıyoruz…
Diğer Tadilatlar: Bunların dışında ihtiyac
Teklif al >
6 Açılır Kapanır Teras Sistemleri Fiyat Teklifi Al