Elite Plus Ajans Catering Organizasyon Fuar Hizmetleri

Fuar Standı Kiralama · 4 yıldır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Fuar Stand Modeli

Standınızda tanıtmak istediğiniz veya dikkat çekici ürününlerinizinen iyi şekilde tanıtılmasını sağlar.
Boy ve fizik yönününden görsellik sağlar ve standınıza olan ilgiyi arttırır.

Fuar Tercüman
Tercüman Hosteslerimiz, gelen konukları karşılama ve müşteri kaydından sorumlu olup,yabancı konuklarınız ile sizler arasında etkili iletişim kurmanızda destek verir.
Ajansımız bünyesinde üniversite öğrencileri ve yeminli tercümanlardan oluşan;
İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, İtalyanca , İspanyolca, Farsça, Çince,
Yabancı dili ana dil seviyesinde konuşabilen ve ana dili olan tercüman hosteslerimiz; fuarlar, seminerler ve çeşitli organizasyonlarda görev alan, tecrübeli tercüman kadrosu bulunmaktadır.

Fuar Temizlik Hizmetlerimiz
Fuar açılış öncesi veya fuar zamanında Elite Plus Ajans ve Fuar Hizmetleri olarak, sabahı temiz bir standda misafirlerinizi ağırlamanız adınaKurulumda oluşan kaba ve ince olmak üzere ortaya çıkan bütün çöpleri temizleyek, cam yüzey ve diğer bütün ekstra malzemelerinizi bünyemizde çalışmakta olan temizlik ekipleriyle standınızı açılışa hazır edip teslim ediyoruz.

Fuar Stand Temizliği ücretlendirmesi m2 baz alınarak değerlendirilmektedir.
Fiyat bilgilendirmesi için lütfen iletişime geçiniz.

Neden Elite Plus Ajans ve Fuar Hizmetleri
Fuar hostesi hizmeti, ajansımızın ağırlık verdiği hizmetlerinden biridir.Ajansımız Fuar Hostesi sektöründe uzun süredir dik duruşu ve özverili çalışması ile birçok ajans firmaları arasında köklü kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Fuar Hostesi temini yapan firmamız, gerekli tüm güvenceleri firmalara ve çalışanlarına sunmaktadır.

Elite Plus Model Ajans Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak, fuar hostesi konusundaki uzun süredir elde ettiği tecrübeyi müşterilerine kaliteli hizmetleriyle sunmaktadır. Bu açıdan Elite Plus Ajans, Fuar Hostesi temini çalışmalarına ara vermeden güleryüzlü, deneyimli ve disiplinli servis ve karşılama hostes kadrosu ile güvenilir bir şeklide dev
Teklif al >
4 Fuar Standı Kiralama Fiyat Teklifi Al.