Elmas Mermer Madencilik

Mermer · 4 yıldır üye
İstanbul Beylikdüzü
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1994
Günümüzün gelişen inşaat sektöründe mermer ve granitin önemi her geçen gün artmaktadır. 1994 yılından bu güne kadar kaliteden taviz vermeden hizmet vermekteyiz. Elmas Mermer ,mermer ve granit ürünlerinde kalite ve çeşit itibarı ile üstün vasıflar taşımaktadır. Bu hizmetlerle birlikte , inşaatlarınızın tüm ihtiyaçlarını istenilen zamanda ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.

Firmamız inşaat sektörüne ; mermer ,granit ve çimstone ile mutfak ve banyo tezgahları,zemin döşemeleri, basamak kaplamaları , klasik-modern şömineler , sehpa-konsol üstleri, banyo yer döşemeleri, ıslak zemin döşemeleri, küvet kaplamaları , asansör kapı kaplamaları ve uygulamaları alanında çözümler üreten bir kuruluştur. Ayrıca Elmas Mermer , dekorasyon , cami, hamam vb. el işçiliği gerektiren özel tasarım hizmeti de sunmaktadır.

Yüksek stok kapasitesine sahip olan Elmas Mermer , müşteri talebi doğrultusunda istenilen her türlü mermer ve granit çeşitini en kısa sürede hazırlar ve teslim eder.

19 yıldır hiç değişmeden bugüne kadar gelmemizi sağlayan " Güven,Kalite ve Müşteri Memnuniyeti " hiç bir zaman değişmeyen tek hedefimiz olacaktır…
Teklif al >
4 Mermer Fiyat Teklifi Al.