Eminoğlu Marangoz

Mutfak Dolabı Yapımı · 1 yıldır üye
İstanbul Sultanbeyli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçersiz Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1980
Firmamız 1980 tarihinde Tokatlı Mustafa usta tarafından Tokat’ta faaliyetine başlamış olup, 1987 tarihinde İstanbul Yenibosna’da ve 1992 den zamanımıza kadar İstanbul Sultanbeyli’de faaliyetine devam etmektedir.

1987 tarihinden itibaren kaplamalı cilalı mutfak dolabı, yatak odası takımı, kapı, pencere, (ki o zaman plastik hayatımıza yeni girmeye başlamıştı) zemin döşemesi, tavan döşemesi, taban döşemeleri (ah ah o günlerde bu işleri sadece marangozlar yapardı. Hayatımız nefes alan ahşap canlılığında idi plastik malzeme bu kadar yaygın değildi) gibi faaliyetlerine devam etti.

Gerek laminat parke gerekse plastik malzeme, ahşabın yerini alınca yönünü yine özel siparişle üretilen mutfak dolabı, gardrop

38 senelik zaman içinde birçok evi güzelleştiren mobilya ve mutfak dolaplarına damga vuran firmamız ilk günkü yenilik heyecanı ve 38 yıllık deneyim ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmamız halen aynı adreste özel siparişle; mdflam, masif panel, suntalam gibi malzemelerden mutfak dolabı, yüklük vb mobilya üretmektedir.


Sayıları gittikçe azalan oyma ustalarımızdan namı değer Mustafa Usta’mızın Zanaatkar ellerinden çıkan ürünlerimizin taklidinden sakınmanızı ve sipariş için bizzat aşağıdaki numaralarla görüşmenizi temenni ediyor saygılar sunuyoruz…

Evinizin Sanat Sergisine Dönüştüğü Adres Eminoğlu Marangoz
Teklif al >
4 Mutfak Dolabı Yapımı Fiyat Teklifi Al.