Engin Kayan

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 3 yıldır üye
Kocaeli Başiskele
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2016
Toplam Yönetim Hizmetleri

Kocaeli - İzmit - Başiskele - Gölcük - Karamürsel - Kartepe - Köseköy - Gebze - Kandıra - Körfez - Hereke - Yaşilova - Yahyakaptan - Derince

Yönetim - Hukuk - Muhasebe - Peyzaj Bakımı - Havuz Bakımı - Temizlik - Periyodik Bakım & Onarım

www.kainsiteyonetimi.com.tr

"Yaşam kalitenizi düşüncelerinizin kalitesi belirler." -Robin Sharma-


Kain Site Yönetimi;

Kat Mülkiyeti Kanunu’nun izin verdiği şekilde dilerseniz seçilmiş yöneticilere A’dan Z’ye destek oluyor, dilerseniz Genel Kurul’unuzun veya geçici yönetim kurulunun yapacağı atama ile tüm süreçlerde bütünleşik yapınıza dahil olarak ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve bu tespitlerin yanı sıra çoğulculuk ilkesi ile talep edilen ihtiyaçlarınıza esnek, güncel ve inovatif çözümler üretiyor.

Her yapı insanla değerlidir ilkesi ile çoğulcu vizyon geliştirerek komşuluk ilişkilerinizin zarar görmesinin önüne geçiyor, hukukun temel ilkeleri ile kamusal eşitliği sağlıyor.

Ortak yaşam alanlarınızı her türlü olumsuzluktan koruyor, bakımlı, sağlıklı ve sürdürülebilir gelişimini çözüm ortakları ile ekonomik olarak sağlıyor.

Her uzmanlık alanı için farklı kişi ve kurumlar ile muhatap etmiyor, Kain Site Yönetimi’nin koordinasyonu altında tüm faaliyetleri mümkün olan kısa zamanda ve en doğru şekilde sonuçlanmasını sağlıyor. Yalnızca kurumsal ihtiyaçlarınızı değil bireysel ihtiyaçlarınızı da karşılıyor.
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al