Erdal Ayırkan

Uluslararası Evden Eve Nakliyat · 3 yıldır üye
İstanbul Sultanbeyli
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1995
Ayyıldız uluslararası evden eve nakliyat hizmeti kapsamında, Türkiye’ye gelen ya da Türkiye’den ayrılan yabancı şahısların kişisel eşya (giysi, ayakkabı) ve kullanılmış ev eşyasını (mobilya, elektronik cihazlar vs.) Avrupa’nın herhangi bir ülkesindeki ya da Amerika’daki evlerinden alıp Türkiye’de yaşayacakları eve taşır.

Yurtdışı ev eşyası taşımacılığı relokasyon sürecinin en önemli aşamalarından biridir. Bu hizmet çoğunlukla uluslararası ölçekte iş yapan şirketler tarafından sağlanır. Deneyimler bir ülkeden başka ülkeye yaşamak üzere gidenler için evden eve uluslararası nakliyat yönteminin en akılcı seçenek olduğunu göstermektedir. Ayyıldız Nakliyat Türkiye’de bu konuda uzmanlaşmış, bilgi ve deneyimiyle en iyi tanınan firmalardan biridir.

Uluslararası ev eşyası taşımacılığı kusursuz bir organizasyon gerektirir. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir evden eşyanın uygun şekilde paketlenerek alınması, uluslararası taşıma için gerekli yasal işlemlerin yürütülmesi, eşyanın tercih edilen bir yöntemle (kara, deniz ya da havayolu) taşınması, taşıma sırasında gerekli sigorta güvencesinin sağlanması, yükleme-boşaltma ve depolama süreçlerinin planlanması, hedef ülkeye girişle ilgili yasal işlemler, yaşanacak eve eşyanın sağlam şekilde teslimi ve yerleştirilmesi gibi profesyonelce yapılmadığı durumda hata olasılığı yüksek bir süreçtir. Ayyıldız Uluslararası Nakliyat konusunda uzman ve iyi düzeyde dil bilen bir ekiple hizmet verir.
Teklif al >
5 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al