Erer Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Gümrük Müşaviri · 2 yıldır üye
İstanbul Esenyurt
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1993
Niçin ERER Gümrük Müşavirliği;
Gümrük beyannamesi denetleme kadrosu ağırlıklı olarak gümrük ve ticaret bakanlığı kökenli bürokratlardan oluşmaktadır. Faaliyette bulunduğu sektörün geniş mevzuat yelpazesiyle çalışıyor olduğu dikkate alındığında, mevzuatın gerek yazımında gerekse uygulanmasında yer almış uzman kadrolarımız sayesinde eksik veya yanlış bilgiye dayalı hatalı işlemler söz konusu olmaz. Rakiplerine göre beyanlar ve gümrük işlemleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
Deneyimli üst yönetim kadrosu tüm gümrük uygulamalarına ve dış ticaret prosedürlerine hakim bir ekipten oluşmaktadır. Sektörünüz ve işinizde ihtiyaç duyduğunuz dış ticaret kaynaklı soracağınız her soru doğru ve çözüm odaklı bir şekilde cevap bulur.
Ayrıca,
Genç ve dinamik bir o kadarda ticarette ve gelişen dijital dünyada yaşanan hızlı değişime göre sürekli eğitilen saha ekibiyle işlemleriniz hızlı ve akıcı olarak yürütülür.
Gümrük işlemlerinde ihtiyaç duyacağınız ATR, MENŞE, EUR 1, TSE belgesi, sağlık sertifikaları, kontrol belgeleri, uygunluk belgeleri, özel izinler vb. belgeleri ilgili kurumlar nezdinde sizler adına alır.
Firmanızın ihtiyaç duyacağı Dahilde İşleme İzin Belgesi, Dahilde İşleme İzni, Yatırım Teşvik Belgesi, Gümrük Kontrolü Altında İşleme İzin Belgesi vb. belgeleri sizler adına ilgili kurumlar nezdinde alır ve kapanışlarını takip ve temin eder.
Firmanıza gümrük işlemleri dışında ithal ve ihraç ürünlerinizin kara, deniz (konteyner),hava ve demir yolu ile yurt içi ve yurt dışı taşınması konusunda ihtiyaç duyacağınız en uygun en avantajlı alternatifleri sunar.
İthal ürünlerinizin yurt içi ve yurt dışı depolanması ve antrepoculuk alanında avantajlı alternatifler sunar.
Geniş bir ofis ve iş takip ağına sahiptir. İşlemleriniz ilgili ofislerde doğrudan takip edilir. İş, zaman, ücret, ve rekabet avantajı yaratır.

Türkiye genelinde 25 hizmet ofisimiz

Teklif al >
3 Gümrük Müşaviri Fiyat Teklifi Al