Estrella Estetik&güzellik Merkezi

Epilasyon · 6 yıldır üye
İzmir Konak
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2004
2004 Yılı itibarı ile yöneticimiz Yıldız UYSAL önderliğinde İzmir merkezli olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, 11 yıldır uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterilerine hizmet vermektedir. Estrella Estetik markası ile hizmet veren firmamız, onbinlerce müşterisine sağlıklı ve ferah bir salon konsepti ile hizmet vermektedir.

Estrella estetik İzmir güzellik merkezleri arasında prestijli ve saygın bir konuma sahiptir. Estrella estetik olarak en sağlıklı ve en etkili teknikleri kullanarak müşterilerimizin en iyi sonuçları alabilecekleri uygulamalarımız, müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde etkin rol oynamaktadır.

Müşterilerimizin ferah ve konforlu bir ortamda lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, epilasyon,kavitasyon, lipo lazer ile bölgesel incelme, lipo lazer ile bölgesel vücut şekillendirme, botox, kalıcı makyaj, kalıcı kaş, selülit giderme, radyofrekans, mikroplus ile zayıflama, sıkılaşma, ip ile yüz germe, leke – akne bakımı, kirpik ekimi, kirpik perması, ithal ağda, sir, ölçümlü kaş alımı, soğuk lipoliz ile zayıflama, radyofrekans kök hücre tedavisi, dermoterapi yöntemi ile kök hücre tedavisi, bitkisel kök hücre ile cilt bakımı, botox dolgu danışma merkezi, estetik ve plastik cerrahi danışmanlığı, manikür, pedikür gibi bir çok hizmeti son teknoloji cihazlar ve uzman estetisyenler ile sağlamaktayız. Estrella estetik olarak merkezimizde botox dolgu ve estetik plastik cerrahi konularında danışmanlık vermekteyiz
Teklif al >
4 Epilasyon Fiyat Teklifi Al