Fırat Taban

Apartman Temizliği · 4 yıldır üye
Tekirdağ Çerkezköy
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Günümüzde müstakil evler oldukça azalmış durumda ve artık bir çoğumuz apartmanlarda yaşar olduk. Sık sık kullanılan merdivenler çok kolay kirlenmektedir ve oluşan bakteriler mikroplar sağlığımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.
Her ne kadar farkında olmasak da şöyle bir düşününce gün boyu merdiven demirlerine tutunan tanımadığımız bir çok insanın elleri ve ellerindeki bakteriler asansör düğmelerine dokunan eller dairelerimizin kapısını açtığımızda içeri giren merdivenlerdeki tozlar sizce de bu durumda kendi bakımımıza ve evlerimizin bakımına her ne kadar özen gösterirsek gösterelim sonuç pek değişmeyecek gibi değil mi ? Burada iş apartman yöneticilerimize düşüyor.
En büyük sorumluluk ve yük onlarda çünkü artık temizlik şirketleri oldukça çoğaldı ve bu durumda yasal olmayan, işini gerektiği gibi yapamayan, verdikleri sözleri tutmayan, firmalarda ister istemez aramıza karıştı. Tekirdağ merdiven temizliği ile ilgili firma seçerken çok iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.
Apartmanlarda bir kapıcı tutmak artık zorlaştı. Peki, temizlik işleri nasıl olacak? Firmamız tarafından pek çok alanda (ev, okul, hastane, ofis gibi) sağlandığı gibi Tekirdağ apartman temizliği konusunda da sizlere çözümler üretiyoruz. Kendi sigortalı işçilerimizin oluşturduğu profesyonel ekibimiz ile apartmanlarda merdiven, asansör, bahçe, ara kat cam ve kapılar gibi ortak mahallerde detaylı temizleme hizmetini vermekteyiz.
Teklif al >
4 Apartman Temizliği Fiyat Teklifi Al