Gezen Oto Servis

Turbo Tamiri · 1 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçersiz Email Adresi
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Ulaşımımızı kolaylaştıran araçlar artık hayatımızın bir bütünü olmuştur. Sürekli araçlarımız ile ulaşım sağladığımız için bir zaman sonra bazı aksamlarda sorunlar oluşmaya başlayabilir. Bu sorunların önüne geçmek, ertelemek ya da en aza indirgemek için istanbul mobil oto servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Araçların bakımlarını yaptırmak sizler için çok oldukça zahmetli ve yorucu olabilir. Oto bakım ve oto servis hizmetleri için gününüzün çoğu harcanabilir, planlarınız yarım kalabilir. Bu tür sorunlar ile uğraşmak istemeyenlerin imdadına mobil oto servis bakım hizmetleri yetişiyor.
Mobil oto bakım hizmetleri ile otoparkta, kapınızın önünde, alışveriş merkezinde iş yerinizin otoparkında kısacası istediğiniz her yerde araçlarınızın gerekli bakım ve tamiratlarını yaptırabilirsiniz. İstanbul un çoğu yerinde hizmet veren istanbul mobil oto servis hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gerek web sitesi üzerinde telefon numarasından ulaşmak ve randevu almaktır. Yetkili servisler bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşarak araçlarınızın bakımlarını ve tamiratlarını en kısa sürede en titiz işçilik ile teslim edecektir.
bakım hizmetlerinde kullanılan bütün araç gereç ve sarf malzemeleri en üst kalitede parçalardır. Bunun sebebi hem parçalın uzun ömürlü olması içindir hem de aracınızın değerinde düşmeleri de engellemek içindir. Aynı zamanda kullanılan malzemeler 1 yıl gezen oto servis güvencesi altındadır.
Teklif al >
4 Turbo Tamiri Fiyat Teklifi Al