Gökhan Durul

İç Mimar · 6 yıldır üye
Eskişehir Tepebaşı
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2013
•İçmimarlık - Tasarım, Projelendirme ve Uygulama:
Ev, villa, ofis, mağaza, otel gibi her türlü iç ve dış mekan için mimari çizim, 3 boyutlu modelleme, mekan ve ürün tasarım hizmetleri veriyorum. Yaptığım çalışmaları projelendirip, fiyatlandırarak, sözleşmenin imzalanmasıyla verilen tarih içinde her türlü imalat ve montaj takibini yapıyorum.

•Anahtar teslim dekorasyon:
Kaba işleri bitmiş bir mekanın tüm ince işlerini ve mobilyasından perdesine kadar tüm ihtiyaçlarını tamamlayarak müşteriye her şeyiyle bitmiş şekilde teslim ediyorum. Yapılan işlere örnek vermek gerekirse; su ve elektrik tesisatı, alçıpan - tuğla duvar yapımı veya kırımı, zemin parke ve taş kaplaması, asma tavan, alçı sıva boya işleri, ahşap lambiri ve süpürgelik, kapı ve merdiven yapımı, gömme duvar, seramik - fayans işçiliği, perde ve duvar kağıdı gibi evin tüm ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ile uyguluyorum.

•Mimari Danışmanlık:
Kurumsal firmalar veya bireysel müşteriler için bir seferlik veya düzenli olarak mimari danışmanlık hizmeti veriyorum. Örneğin talep gelmesi halinde hazır mobilya, oturma grubu, parke, duvar kağıdı, döşemelik kumaş ve perde seçimi gibi konularda önceden belirlenen mağazalara müşteri ile birlikte giderek bilinçli alışveriş işin destek hizmeti veriyorum.

•Vitrin ve Fuar Standı tasarımı:
Kurumsal firmalar içini mağaza vitrini ve mağaza içi dekorasyonu yanında, katılacakları yurtiçi veya yurtdışı fuarlar için tüm detayları ile fuar standı tasarımı yapıyorum.
Teklif al >
3 İç Mimar Fiyat Teklifi Al