Gürkan Keskin

Psikolog · 2 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Klinik psikolog Gürkan KESKİN, Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü tamamladıktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı ve Eğitimi alanında, Esenyurt Üniversitesi’nde de Klinik Psikoloji alanında iki yüksek lisans yaptı. 2012 yılından bu yana aktif olarak yetişkin ve çift-aile psikoterapisi alanında çalışmaktadır. PsikanalitikPsikoterapi uygulamaktadır. Ayrıca meslek profesyonellerine yönelik sunum ve atölyeler düzenleyerek danışmanlık becerilerine katkı sunmaktadır. Yetişkin psikoterapisi, kişilik/kendilik bozuklukları(Narsisistik, Borderline, Şizoid, Bağımlı), aile ve çocuk terapisi, depresyon, kaygı(anksiyete) bozuklukları, fobiler ve travma /yas başta olmak üzere psikoterapi alanında çalışmalarını sürdürmektedir.
Katıldığı Eğitimler(Uzun Dönemli):
Masterson Yaklaşımı Eğitimi- Kişilik Bozukluklarının Psikanalitik Psikoterapisi Teorik Eğitim(8 Ay)
Masterson Yaklaşımı Eğitimi- Kişilik Bozukluklarının Psikanalitik Psikoterapisi Grup Süpervizyonu(12 Ay)
İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği(PSİKE İstanbul) Psikanalize Giriş Seminerleri (Ekim 2018 - Haziran 2019)
İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği(PSİKE İstanbul) Vaka Çalışmaları/Süpervizyon (Ekim 2019-Mayıs 2020)
Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi (3 Yıl) Psk.Suzan Uğur GİRGİNER
PSİKE İstanbul üyesi bir Psikanalist ile Bireysel Psikanalitik Psikoterapi Süpervizyonu(halen)

Katıldığı Eğitimler(Kısa Dönemli):
Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kadınlar ve Psikanaliz Komitesi (COWAP) Konferansı “Kadınlar Kadınları Analiz Ediyor” (19-20 Ekim 2019)
PSİKE İstanbul Bir Düşünce, Bir Usta Jan ABRAM: “Andre GREEN ve Babasal Bileşim” (Mart, 2019)
Masterson Enstitisü Türkiye, Masterson Yaklaşımı ve Kişilik Bozukluklarının Psikanalitik Psikoterapisi Konferansı(5-6 Ekim 2019).Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.