Hatay Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat · 8 yıldır üye
Hatay Dörtyol
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

İskenderun Paketlemeli Taşımacılık
İyi bir nakliyat firmasının dikkat etmesi gereken en önemli şey paketlemedir.
Dayanıksız ve yanlış malzemelerle yapılan ambalajlama eşyalarınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Bunun bilincinde olan firmamız eşyalarınızı özenli bir şekilde her eşyayı bulunduğu odalara numara vererek doğru malzemeler ve usta kişiler tarafından yapılmaktadır.
Mutfak eşyaları ve kırılabilecek türden olan bütün eşyalarınız balonlu karton kutular içerisine ayrı ayrı yerleştirilir. Yapılan bu işlem dikkatli ve özenle yapılır.
Koltuklarınızın deri ve kumaşlarına zarar gelmemesi için balonlu naylonlar ile sarılır, beyaz eşyalarınız, yatak odası takımlarınız düzenli bir biçimde sökülür daha sonra önce beyaz köpük daha sonra balonlu naylona sarılır. Elektronik eşyalarınız sarsılmayı en aza indirecek şekilde elyaf bezlere sarılır.
Bütün bu işlemler yapılırken siz hiç yorulmayacaksınız. Eşyalarınız böylesine dikkatli bir şekilde taşınırken siz çayınızı yudumlayacaksınız. Firmamız size verdiği zaman dilimi içerisinde bütün bu işleri yerine getirmiş olacaktır. Ayrıca eşyalarınıza daha önceden tek tek numara verilecek, yeni evinize vardığımızda bu numaralara göre eşyalarınız yerlerinde dizilerek kurulum işlemleri yapılacaktır bütün bu işler tamamlanınca size sadece yeni evinizde mutlu ve huzurlu bir zaman geçirmek düşecektir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al