İrem Derlen

Nefes Terapisi · 3 yıldır üye
İzmir Güzelbahçe
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2001
Akademik eğitimini aldığı doğru ses, nefes ve beden kullanımı, sahne duruşu … konularında 2001 yılından beri sanat dünyasından kişilere profesyonel eğitimler vermekte; Şan Eğitimi, Vokal Koçluğu, Şarkı Söyleme Eğitimleri, Nefes Atölyeleri ve Koro Atölyeleri düzenlemektedir. Konservatuvar öğrenciliği yıllarından beri insan sesinin ve nefesin iyileştirici gücü üzerindeki çalışmalarına devam etmektedir.

Kurumsal odaklı (şirket çalışanlarına yönelik) nefes koçluğu atölyeleri ve şarkı söyleme atölyeleri düzenlemektedir.

18 yıllık profesyonel kariyerinde yüzlerce öğrenciye eğitim vermiş, konservatuvarların ‘Şan/Opera’, ‘Müzikal’ ve ‘Tiyatro’ bölümlerine, eğitim fakültelerinin ‘Müzik Öğretmenliği’ bölümlerine ve çeşitli müzik okullarına öğrenci hazırlamış; sınavlarda başarılı bir sonuç almaları konusunda yardımcı olmuştur.

‘Nefesinle Bütünleş’ ve ‘Ben Nefesim’ (Integratif Nefes Koçluğu) eğitimlerinin yanı sıra bireylere ve kurumlara yönelik doğru ses, diksiyon ve doğru beden kullanımı konularında danışmanlık yapmaktadır.

Profesyonel müzisyen olarak stüdyo kayıtları (reklam cingılları, radyo spotları, jenerik müzikleri) ve seslendirme yapmakta; sahnede on iki farklı dilde şarkı söylemekte, çok çeşitli müzik tarzlarında programlar yapmakta, uzun yıllardır özel ve kurumsal gecelerde sahne almaktadır.

Gerçekleştirdiği bireysel seanslar ve grup çalışmalarında hem insan sesi ve nefes kullanımı ile şifa hem de ses çanakları ve ses çatallarının kullanımı konularındaki araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.
Teklif al >
4 Nefes Terapisi Fiyat Teklifi Al