İstanbul Trans Evden Eve

Uluslararası Ev Taşıma · 5 aydır üye
İstanbul Güngören
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
Facebook'ta 1174 arkadaşı var
ULUSLAR ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Uluslararası Evden Eve

" NEREDEN - NEREYE HİZMET VERİYORUZ "
KUZEY AMERİKA VE GÜNEY AMERİKA DAKİ TÜM ÜLKELER, DÜNYADAKİ ADA ÜLKELERİN TAMAMI, AVRUPA DA HERYER, İSKANDİNAV ÜLKELERİ, AFRİKA ÜLKELERİ, ORTADOĞU ÜLKELERİ, UZAKDOĞU DAKİ HERYER VE AVUSTURALYA OLMAK ÜZERE ; SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZ, DÜNYADA HER NEREDE BULUNUYORSA VE NEREDE TEBESSÜMÜNÜ YAŞATMAYA DEVAM EDECEKSE, MADDİ MANEVİ KIYMET VE HATIRALARININDA, HERZAMAN YANINDA OLMASI İÇİN, DÜNYANIN HERYERİNDEN HERYERİNE, HERŞEY DAHİL KAPIDAN KAPIYA OLMAK ÜZERE, PROFESYONEL HİZMETLERİMİZLE YANINIZDAYIZ.


PAKETLEME, ETİKETLEME, ENVANTER LİSTESİ DÜZENLENMESİ, EŞYALARINIZIN VOLUME HACMİ VE GİDECEĞİ VARIŞ ÜLKE DURUMUNA BAĞLI OLARAK, KARAYOLU İLE GİDECEKSE TIR A YÜKLENMESİ, DENİZYOLU İLE GİDECEKSE KONTEYNER A YÜKLENMESİ, ACİL VARIŞ YAPMASI GEREKEN EŞYALARINIZIN İÇİN HAVAYOLU İLE GÖNDERİLMESİNİ SAĞLIYORUZ.
TÜM İSTANBUL DAKİ VE TÜM TÜRKİYE DEKİ GÜMRÜK VE LİMANLARDA ; 700 KİŞİLİK PROFESYONEL PERSONEL VE OFİSLERLE, HİZMET VEREN GÜMRÜKLEME BİRİMİ TARAFINDAN, TÜRKİYE GÜMRÜK GİRİŞ
VEYA TÜRKİYE GÜMRÜK ÇIKIŞ HİZMETLERİ , SÜRATLE TAMAMLANIR. TAMAMLANMASI ARDINDAN, EŞYALARINIZ YURTDIŞI YOLCULUĞUNA BAŞLAMIŞ OLUR.
DÜNYANIN HER NOKTASINDAKİ, PROFESYONEL ACENTELERİMİZ TARAFINDAN, GÜMRÜK GİRİŞ VEYA ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPILIR, EŞYALARINIZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR, TÜM PAKETLER ENVANTER KONTROLLU AÇILARAK, KURULUM VE EV İÇİ YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ YAPILIR, ÇIKAN ÇÖP VE AMBALAJ MALZEMELERİ ATILIR.
PROFESYONELLİĞİMİZ VE HARFİYEN SÖZLERİMİZİN ARKASINDA DURARAK VERMİŞ OLDUĞUMUZ KUSURSUZ VE ADIM ADIM BİLGİLENDİREREK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ HİZMETLERİMİZİN TEMEL AMACI O DUR Kİ ; YENİ HAYATA BAŞLADIĞINZDA, TATSIZ SÜRPRİZLER HİÇBİR ZAMAN AKLINIZDA VE HATIRALARINIZDA YER ALMADAN , HER GÜZEL ANILARINIZ GİBİ, YÜZÜNÜZDEKİ GÜLERYÜZÜNÜZ OLMAK İÇİN VE TÜM DOSTLARINIZA BİZLERİ TAVSİYE ETMENİZ İÇİNDİR.


" YURTDIŞINA TAŞINIYORUM, HİZMET SÜRECİ ADIM ADIM NASIL İŞLİYOR ? "
TELEFON AÇARAK VEYA E-MA
Teklif al >
5 Uluslararası Ev Taşıma Fiyat Teklifi Al