Jetkur Dağıtım Ve Reklam

Broşür Dağıtım · 1 yıldır üye
Mersin Akdeniz
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

kuruluş / işe başlama yılı

1998
Sistemi müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre belirli bir standart içine sıkıştırmak yerine; temel dağıtım prensipleri ve sistemini kurup, müşterilerin istek ve taleplerine göre esneyecek bir yapıya oturtmuş bu sayede müşterilerinin taleplerini tam olarak karşılayabilmek şansını yakalamıştır.

1998 yılından bugüne müşterilerine verdiği güven sayesinde, kuruluşunu müteakip edindiği müşterileri ile halen çalışmaktadır. 17 yıldan daha uzun bir süredir aralıksız bir şekilde birlikte çalıştığı firmaların çokluğu bu güvenin bir eseridir.

İşte bu yüzden Jetkur müşterilerini kaybetmeden ticari yaşamına devam edebilen nadir firmalardandır.
Jetkur ; dağıtım ve reklam sektöründe yaşanan sorunların ve eksikliklerin giderilerek dağıtım ve reklam işinin, işin gereklerine göre yapılmasını sağlamak, müşteriler için en önemli olan zaman unsurunu verimli ve etkin bir şekilde kullanmak, dağıtımı ve reklamı yapılan ürünün hasar görmeden ve eksiksiz bir şekilde ulaştırılmasını sağlamak, bu sayede ticari bir kazanç elde ederken müşterilerinin de ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayarak, beklentilerine en etkili şekilde yanıt verecek bir kuruluş olmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.
Teklif al >
4 Broşür Dağıtım Fiyat Teklifi Al.