Kamil Sevinç

Bahçıvan · 4 yıldır üye
Bursa Nilüfer
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçersiz Email Adresi
Geçerli Kredi kartı
Bahçıvanlık, bahçedeki bitkileri ekip, büyütüp ve bitkilerle ilgili bakım, düzenleme işleriyle uğraşan meslektir. Bahçe işleri, uzun zaman önce temel bir ihtiyacı başlattı ve muhtemelen insanlar tarafından bilinen ilk eğlendirici etkinliğe dönüştü. İnsanlığın tarım toplumunun yaşandığı dönemlerde çoğu kişinin bahçıvanlık yaptığı bilinir.

Bir bahçe tasarımı kesinlikle kişinin kendi fikirlerinden esinlenmelidir. Kişi iç dünyasına verebileceği huzuru bahçesine yansıtmalıdır. Heykkeller, figürler, çeşmeler, koltuklar gibi tasarımcı özelliklerle birlikte özel bitki çalıları kullanarak güzel bir bahçe tasarımı tercih edilebilir. Bu bahçeler normalde düzenlemelerinde ‘görünüşlü düz ile’ geometrik ‘ çizgiler, normal eğriler ve simetrik kararlılıkla yapılır. Diğer bireyler, bahçeleri için doğal görünüm ve hisleri tercih edebilir, daha birçok yerel bitki ve yerinde doğal olarak bulunan kayalar ve taşlar gibi şeylerden faydalanabilirler.

Bu yüzden sürekli çalışmaya devam ederek temel tasarımınızı tasarlamaya başlayın. Unutmayın, doğa biz insanlar için var.

10 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE SİZLERE HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif al >
4 Bahçıvan Fiyat Teklifi Al