Kardelen İnşaat Ve Temizlik Şirketi

Alçıpan Duvar · 7 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1997
Kardelen Şirketler Grubu’nun temelleri 1997 yılında Kardelen İnşaat,temizlik ve dekorasyon kuruluşu ile atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Grup, Ankara nın saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.


Kardelen; inşaat-dekorasyon-nakliyat ve temizlik-hizmet işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Kardelen Şirketler Grubu bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci olarak dikkat çekmektedir.

İnşaat-dekorasyon-nakliyat-temizlik işkolunda faaliyet gösteren Kardelen İnşaat, Grubun ana şirketi ve itici gücüdür. 17 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin iş portföyünde; ulaştırma ve emlak projeleri ile bina, konut yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.


MİSYONUMUZ

17 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.


STRATEJİMİZ

Kardelen Şirketler Grubu’nun ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan sektördeki özellikli konumunu korumaktır.
Teklif al >
4 Alçıpan Duvar Fiyat Teklifi Al