Kaya Seramik İnşaat tiç.aş

Fayans Seramik Döşeme · 4 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

1985
Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız KAYA SERAMIK INŞAAT hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

Firmamız KAYA SERAMIK INŞAAT 1985 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen KAYA SERAMIK INSAAT, uzman kadrosu ile Siz degerli müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek seramik ,havuz ,banyo ve mutfak faaliyette bulunduğu seramik işlerindeki hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş

Misyonumuz
Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı SERAMIK INŞAAT hizmetler sunmak.
Teklif al >
4 Fayans Döşeme Fiyat Teklifi Al.