Kayseri Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat · 9 yıldır üye
Kayseri Melikgazi
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2003
Kurulduğumuz günden bu yana, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ta kendi kalite standartlarımızı oluşturarak en ekonomik evden eve taşımacılık hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunmayı kendimize prensip edindik. Ticaretten dostuğa uzanan bu yolda, profesyonel taşımacılık çözümleri için doğru adres dadaşlar evden eve nakliyat.
Evden Eve Nakliyat Aşamaları
Evden eve nakliyat, disiplinli ve koordine çalışma gerektiren bir iştir. Profesyonel evden eve nakliyat aşamaları aşağıdaki gibidir.

» Belirlediğiniz gün ve saatte evden eve nakliyat experimiz adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler ve en doğru evden eve nakliyat planını hazırlar.

» Önceden kararlaştırılan tarihte, ekip üyelerinin içerisinde elektrikçi, mobilyacı ve tesisatçı bulunan profesyonel evden eve taşımacılık ekibimiz adresinize gerek eşyalarınızı de-monte edip, özel ambalaj malzemeleriyle sararak evden eve nakliye aracımıza yükler.

» Eşyalarınız yeni adresinize güvenle taşındıktan sonra, sizin direktiflerinizi doğrultusunda montaj ve kurulum işlemleri yapılır. Eşyalarınız size kurulu ve hazır bir şekilde teslim edilir.

Size sadece özel eşyalarınızı yanınıza alıp profesyonel, kaliteli ve ekonomik evden eve nakliyatın keyfini çıkarmak kalır.

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat kampanyalarımız devam ediyor. Hızlı, ekonomik ve profesyonel evden eve nakliyat çözümlerimizle ilgili kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın
Asansörlü Evden Eve NakliyatAsansörlü taşımacılık özellikle yüksek binalarda tercih edilen bir taşınacılık tipidir. Dadaşlar evden eve nakliyat olarak tüm Türkiye de asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Neden Asansörlü Taşımacılık?

Yüksek katlarda bina içindeki asansörün kullanılmadığı durumlarda büyük zaman tasarrufu sağlar. Bina içerisindeki dar merdiven boşluklarında eşyaların taşınması bir hayli zordur. Böyle durumlarda taşıma esnasında eşyalarda ve bina içerisindeki duvarlarda deformasyon oluşabilmektedir. Asansörlü
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al