Klasik Gelin Arabamız

Gelin Arabası Kiralama · 5 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Yeni başlayan hayat yolculuğunuzu, özel ve eşsiz bir başlangıç yaparak,unutulmaz mutlu bir anıya dönüştürmek amacıyla, hepsine ayrı ayrı gönül verilmiş, itina ile günümüze kadar korunmuş, tüm bakımları yapılmış klasik araçları ve deneyimli, güleryüzlü şoförlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Klasik Gelin Arabamız ailesi olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincinde, bugünün sizin için ne kadar önemli oduğunun farkında olduğumuzu, her türlü istek ve düşünceleriniz için sizlere çözüm üretmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Sizleri bir müşteri olarak değil değerli misafirlerimiz olarak görmeyi, en iyi ve en güvenli bir şekilde sorunsuz bir hizmet vermeyi kendimize misyon edindik.
Birlikte başladığımız bu yolculukta siz misafirlerimizin güvenliği ve memnuniyeti asıl amacımız ve vizyonumuzun en önemli unsurudur.
Çıkmış olduğunuz bu yolculukta sizinle olmaktan onur duymakta ve mutlu günlerinizin bir parçası olmakla gurur duymaktayız. Klasik Gelin Arabam grubu olarak her geçen gün artan filomuzla sizlere hizmet ulaştırabilmenin ve mutluluğunuzda pay sahibi olabilmenin hedefindeyiz.
Kuruluşumuzun bir numaralı hedefi olarak, kar amacı gütmeden araçlarımızdan gelen kira gelirlerini, yine araçlarımıza harcayarak siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmenin peşindeyiz.
Hizmetimizi iş değil keyif ve hobi kaynağı görerek, içtenlik ve samimiyetle sizlere keyifli, eğlenceli ve güzel anlar yaşatmak,anılar bırakmak için uğraş veriyoruz.
Muhteşem ihtişamıyla amerikan araçlarımız ve minik, sevimli, şirin vosvoslarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.
Araç filomuzu genişleterek, hizmet çeşidimizi ve kalitemizi artırarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.
Teklif al >
4 Gelin Arabası Kiralama Fiyat Teklifi Al.