Kodfab Yazılım

Web Yazılım · 7 yıldır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

İNTERNET TEKNOLOJİSİNİN TÜM RENKLERİ İLE HİZMET VERİYORUZ.

KODFAB Yazılım ve Bilişim Teknolojileri , "KODFAB; web tabanlı yazılım, e-ticaret yazılımı ve masaüstü yazılım çözümleri sunan, kısacası 'İnternet Teknolojisi’nin tüm renkleri ile hizmet vermeyi ilke edinmiş bir yazılım firmasıdır. KODFAB, sistem ve uygulama yazılımlarını, orta ve büyük ölçekli işletmelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sıfırdan geliştirmektedir. KODFAB Yazılım, yarattığı butik ve konsept çalışmaları ile işletmelerin internet mecrasına geçişini sağlayarak maliyet, performans ve zaman gibi unsurları minimalize ederek işletmerin ticari kalkınmalarına katkı sağlamaktadır.

KODFAB, varlık gösterdiği sektöründe daha büyük rekabet avantajlarını sergileyerek pazar hacmini ve penetrasyonunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu hedefe personelimiz, profesyonel çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında uyumlu ve sinerji yaratan işbirliği yoluyla ulaşılacaktır.

Tescilli markamız olan ESM ( Elekronik Sanal Mağaza ) E-ticaret yazılımımız ile Türkiye geneline profesyonel çözüm ortaklarımız ile işletmelere E-Ticaret hizmetleri de sunmaktayız.
Teklif al >
4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al.