Kübra Yıldızhan

Çocuk Psikoloğu · 4 yıldır üye
İstanbul Maltepe
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Lisans eğitimini 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca İlkokul, ortaokul, hafif derece zihin engelliler özel eğitim okulu, Rehberlik Araştırma Merkezi gibi çeşitli alanlarda staj yapmıştır. Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gelişim Psikolojisi yüksek lisansını yapmakta olup tez aşamasındadır.
İGEDER 1. Uluslararası Erken Çocukluk Eğitimi Kongresi, Hacettepe Üniversitesi 11. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi, İstanbul Üniversitesi V. Psikoloji Günleri, Yeditepe Üniversitesi I. Psikoloji Günleri, Sakarya Üniversitesi Zihinsel Engellilerde Cinsel Gelişim, Cinsel Eğitim ve Tacizden Korunma Eğitimi katıldığı eğitim ve kongrelerdir.
Gelişim ve zeka testlerinden Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Peabody Resim Kelime Testi, AGTE, Kent EGY Zeka Testi, Cattell 2A Zeka Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Louısa Duss Psikanalitik Hikayeleri Testi uygulayıcı eğitimlerini almıştır.
Yeşilay Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Programı kapsamında uygulayıcı sertifikası almıştır.
Ayrıca uluslararası bir dernek olan WAPP(World Associatıon of Posıtıve Psychotherapy) onaylı 5 kurdan oluşan Pozitif Psikoterapi Temel Eğitim kursunu tamamlamıştır. Pozitif Psikoterapi (PPT); psikodinamik yaklaşımlar, varoluşçu-humanistik yaklaşımlar, davranışçı yaklaşımlar ve kültürel terapi yaklaşımları olmak üzere dört ana yaklaşımın etkileriyle ortaya çıkan bütüncül bir ekoldür. Pozitif Psikoterapi, Avrupa Psikoterapi Birliği tarafından psikoterapi metodu olarak onaylanmaktadır.
Family Psychological Services onaylı Nilüfer Devecigil ve Byron Norton’dan Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Düzey eğitimini (Psikoloji İstanbul) almıştır. Grup ve bireysel süpervizyonlarına devam etmektedir.
Özel bir okulda Psikolojik Danışman olarak çalışmıştır. Halen anaokullarına danışmanlık vermektedir.
Aile içi iletişim
Teklif al >
4 Çocuk Psikoloğu Fiyat Teklifi Al