Livetech

Alarm Güvenlik Kamera · 2 yıldır üye
Bursa Mudanya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2005
LiveTechnic Kamera ve Güvenlik Sistemleri olarak 6 yıl Süre boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Kamera ve Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Bursa Beyçelik Gestamp , Bilecik Belediyesi (Mezbahanesi) , Kuş Adası Adares Rüzgar Enerji Santralleri , Milas Turguttepe Rüzgar Enerji Santralleri, Kayseri Yahyalı Bak Enerji Üretim A.Ş Rüzgar Enerji Santralleri , Bursa M.Kemalpaşa Eker Süt A.Ş gibi birçok firma Kurum ve Kuruluşlara Hizmet Vermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Kamera ve Güvenlik Sistemleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim,her bütçeye uygun projeler, garantili ürünler ve uygun fiyat olmuştur.
Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan LiveTechnic Kamera ve Güvenlik Sistemleri gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermekten Gurur Duyacağız.

Vizyonumuz
Müşteri mutluluğuna önem veren firmamız; dünya genelinde sektörümüzde ki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu yenilikleri dünya ile eş zamanlı ülkemiz sektörü ile buluşturan, sorunlardan kaçan değil sorunlara çözüm üreten , çözüm odaklı hizmet veren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörümüz de tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Necati HÜRSEVER
Teklif al >
4 Alarm Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Al.