Marin Tülay Gerçek

Nefes Terapisi · 7 yıldır üye
İzmir Konak
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2011
Nefesin sihirli gücünü keşfederek için diyafram nefesiyle tanışın.
Bir insan, nefes kapasitesinin tamamını kullanamıyorsa eğer, bedeni tam kapasiteyle çalışmaz. İnsanların yüzde 99’u nefes kapasitelerinin sadece yüzde 30’unu kullanıyor. Bu yüzden çabuk yaşlanıyor, hastalanıyor, başarısız oluyor, isteklerini gerçekleştiremiyorlar. Daha fazlasını yapabilecekken nefesinizi sınırlandırarak kendinizi kısıtlıyorsunuz. Zekanız, yaratıcılığınız, hücre yenilenmeniz, bağışıklık sisteminiz, duygularınız, kalbiniz, aklınız. Nefesiniz yeterli değilse her şey olumsuz etkileniyor. Sonuçta mutsuz, tatminsiz yaşamlar ortaya çıkıyor. Oysa hepsi değiştirilebilir.

Nefesinizi nasıl açacağınızı bazı tekniklerle öğretiyoruz. Eğitimden sonra yaşamınız boyunca doğru nefes almayı öğreniyorsunuz. Nefesiniz açıldığında seks kapasiteniz bile artıyor. Daha dinç, fit, zeki, huzurlu, güzel, dingin oluyorsunuz. Nefesin mucizesi kişinin cildine, gözlerine, yüzüne, her yerine yansıyor.

İnsanların zihnine, yüreğine dokunmayı seviyorum. İşimi severek yapmam, insanlarla olan iletişimimde mucizelere yol açıyor. Ben insan zenginiyim. İletişime geçtiğim her kişi benim için bir değer ve insan hazinem için büyük bir katkı. Mutluluk ve mutsuzluğun bulaşıcı olduğuna inanıyorum. O nedenle insanların gülümsemesi için onlara yol arkadaşlığı yapıyorum.

NLP ( Master) Uzmanıyım. Yaşam, İlişki ve Nefes Koçu olarak bireysel seanslar yapıyor ve seminerler veriyorum.
Access Bars Eğitmeniyim. Access muhteşem bir araç ve tek dokunuş bile büyük bir zihinsel değişime neden oluyor.

NLP; Access Bars, Nefes, Yaşam ve İlişki Koçluğu tekniklerini harmanlayarak, daha hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyorum. Konuşma ve Access Bars uygulamalı teknikle, danışanlarım daha keyifli bir süreç yaşıyorlar.
İletişim, Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü, Motivasyon, Nefes Teknikleri ve birçok farklı konuda seminer veriyorum.
Ayrıca; Meteorolojinin Sesi Radyosunda yayında olan "Hayata Dair ve Öyküden Türküye" progr
Teklif al >
4 Nefes Terapisi Fiyat Teklifi Al