Murat Mesa

Evden Eve Nakliyat · 3 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1993
MESA NAKLİYAT 1993 ten kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat ve şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimizle sizlere taşınmamın ne kadar kolay ve keyif alınacak hale getirmekteyiz.
SİZLERE VERECEĞİMİZ HİZMETİ KISACA ÖZETLERSEK 3 AŞAMADAN OLUŞMAKTA

1. PAKETLEME: Eşyalarınız Taşıma öncesi profesyonel ekibimiz tarafından A dan Z ye bütün eşyalarınız graft ve köpük sistemi hava kauçuklu (pat pat) ile paketlenmektedir.

2. TAŞIMA: Uzman ekibimiz tarafından bütün Eşyalarınız sarıldıktan sonra düzgün şekilde araç içine yerleştirlir ve ikinci adrese geçmek için harekata geçilir.

3. YERLEŞTİRME: Taşınmanın hiç bir zorluğu sizlere yansıtmadan profesyonel ekibimiz tarafından birinci adresinizden aldıkları eşyalarınız yeni evinize istediğiniz planda yerleştirilir taşınmamış gibi rahatça herşeyi yerli yerinde bula bilir ve korkunuzu keyife çevire bilirsiniz.

MİSYONUMUZ: Evden eve nakliyat hizmeti verirken emeğiniz ve alın teriniz olan eşyalarınıza gereken özeni ve titizliği göstermeyi borç biliyoruz.

VİZYONUMUZ: Evden Evde Nakliyat ve bu başlık altında toplanan bütün kurum ve kuruluşlara öncülük etmek ve bu zor işi gün geçtikçe kolaylaştırmak.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliye Fiyat Teklifi Al.