Metin Arslan Kedi Oteli Pansiyonu Konyaaltı Armut'ta #181472

Metin Arslan

Kedi Oteli Pansiyonu · 2 yıldır üye
Antalya Konyaaltı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Merhaba; ismim Metin Arslan. İşyerimin ismi: Aybolit pet. (Facebook dan da bakabilirsiniz.) Kedi ve Köpek pansiyon hizmetinde Aybolit Pet "Hayvana Hizmet Merkezi" sloganımız bütün her şeyi anlatmaktadır diye düşünüyorum.Eşim Veterinerdir, onun gözetiminde bu işi yapmaktayız.

İş yerimde ; Her türden canlı için orijinal, ithal ve yerli mama çeşitleri, bunların kilo ile açık satışı, kedi kumu, ihtiyaç malzemeleri satışı yapılmaktadır. Benimde kedim ve köpeğim var, canlıya insan gibi bakılması ve önemsenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Emanet edileni, aldığın gibi teslim etmek ilkemizdir. Kediniz köpeğiniz güvenilir bir yerde, temiz ve sağlıklı bir ortama ve emin ellerde olacaktır. Kesinlikle kafeste veya bağlı bir yerde bakılmamaktadır. Tamamen profesyonelce düzenlenen bir ortam ile amatörlükle ve sevgiyle yapılan bir hizmet sunmaktayım. Evim, iş yerimin bir üst katındadır, evimde açıkta olacak, kafes içinde olmayacaktır.
Gün içerisinde istediğiniz kadar videolarını size çekip gönderirim. İş yerime gelip ortamı görebilirsiniz. Bu şekilde daha net karar verebileceğinizi düşünüyorum.
NOT: Kedi veya köpeğinizin aşılarının tam olması, sağlık probleminin olmaması (ishal, kusma vb) halinde pansiyona kabul edebilirim. Malum, siz de hasta veya aşıları tam olmayan diğer canlıların yanına kendi can dostunuzu bırakmak istemezsiniz. Ayrıca kedi veya köpeğinizin kullandığı mamayı getirmenizi rica ediyorum. Çünkü; mama değişikliği çeşitli problemlere neden olmaktadır.
Saygılarımızla,
Teklif al >
4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al.