Metin Kurt

Site Yönetimi · 5 yıldır üye
Bursa Nilüfer
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address
Yüklenici, Site ortak alanlarına ait aşağıda detayları düzenlenen yönetim hizmetlerini üstlenecek ve söz konusu hizmetleri yönetim planı ve İşletme projesi kapsamında yürütecektir.
3.1. Genel Yönetim Hizmetleri
Bütçe, Muhasebe, Raporlama, Nakit Fon Yönetimi, Gider Paylaşımı, Mali Denetim, Satın alma ve Tedarikçi Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Personel, İdari İşler, Kat Mülkiyeti Kanunu Uygulamaları, Yönetim Kurulu ve Kat Malikleri Kurulu sekretarya hizmetlerinin düzenlenmesi ve yönetilmesi hizmetlerini kapsar
3.2. Teknik Hizmetler
Sitede mevcut tesis, cihaz, makine ekipman ve alanların kullanıldıkları zaman dilimi içinde kendilerinden beklenen fonksiyonlarını yerine getirmelerini sağlamak üzere gerekli çalışmaların yapılması, tesis ve alt yapı sistemlerinin faal ve çalışır halde tutulması, işletme, periyodik, planlı bakım onarım, acil bakım onarım ve arıza giderme hizmetlerinin yönetim ve denetim hizmetlerini kapsar.
3.3. Güvenlik Hizmetleri
Site’de gözetleme, koruma, kollama hizmet esaslarının belirlenmesi, personel işbaşı ve mesleki geliştirme eğitimlerinin verilmesi, uygulamaların denetlenmesi, raporlanmasına ilişkin yönetim ve denetim hizmetlerini kapsar.
3.4. Temizlik Hizmetleri
Site ortak alanlarındaki tüm fiziki unsurların temizlik esaslarının belirlenmesi, personel işbaşı ve mesleki geliştirme eğitimlerinin verilmesi, uygulamaların denetlenmesi, raporlanmasına ilişkin yönetim ve denetim hizmetlerini kapsar.
3.5. Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri
Site ortak alanlarında bulunan yeşil alanların bakım esaslarının belirlenmesi ve raporlanmasına ilişkin yönetim ve denetim hizmetlerini kapsar.

SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ

●   Site Yönetimi Kurulumu Çalışmaları
●     İşletme ve Yatırım Bütçelerinin Hazırlanması
●     Aidat Takip Sisteminin Oluşturulması
●     Hizmet Sözleşmelerinin Hazırlanması
●     Teknik Hizmetler
●     Güvenlik Hizmetleri
●     Temizlik Hizmetleri
●     İlaçlama hizmetleri
●     Peyzaj Hizmetleri
●    
Teklif al >
4 Site Yönetimi Fiyat Teklifi Al