Metrokent Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat · 10 yıldır üye
Gaziantep Şahinbey
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2003
METOKENT Gaziantep evden eve taşımacılık 2003 yılında Veysel ERGÜN tarafından kurulan firmamız, siz hemşerilerimize hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunmak için yola çıkmıştır. Konusunda uzman, güler yüzlü, güvenilir elemanlarımız, kapalı çelik kasa araçlarımızla taleplerinizi karşılama çabası içindedir.
Geride bıraktığımız 13 yılda hizmetlerimizden memnun kaldığı için çevresinde taşınma ihtiyacı ortaya çıkan dostlarına tavsiyede bulunan hemşerilerimizi utandırmadığımız için gururluyuz. Başarımızdaki en büyük etken sunduğumuz hizmetlerin kalitesini yükseltebilmek için teknolojinin sektöre sunduğu imkanları azami ölçüde kullanıyoruz.
Maalesef ülkece ev eşyası taşıma sektöründe standardize olamadık, firmamız sektörde edindiği tecrübesini etkileşimde bulunduğu kişilere aktararak eğitim kurumu gibi çalışmaktadır. Sizlerin taktirlerine mahzar olmanın verdiği güven ve güç ile yolumuza devam etmekteyiz.
Evden eve taşıma sektörü; İnsanların kadınlı erkekli çalışma hayatındaki paylarının artması ile ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Metrokent taşıma firması olarak faaliyet yapımızı basit şekilde tanımlamak istersek, çokta karmaşık olmayan bir yapı ortaya çıkmaktadır.
Yeni yuvasına taşınacak kişiler, ister çalışma hayatındaki iş yoğunluğu, ister onca para vererek elde ettikleri eşyalarının zarar görmemesi, ister taşınma stresini yaşamamak arzusu v.b gerekçelerle profesyonel kişilerle çalışmak istediklerinde taşımacılık firmaları ile temasa geçmek isteyeceklerdir.
Daha önce Metrokent ile taşınma ayrıcalığını yaşayan eş dost, ofis de ziyaret veya kitle iletişim araçları ile bize ulaşan siz değerli müşterilerimizin beklentilerini öğrendikten sonra ortak bir harekat planı yaparız. Harekat planı ile belirlediğimiz adımları bir bir yerine getirerek hizmetimizi tamamlıyoruz.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al