Mks Yapı Murat Derin

Cam Balkon · 6 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2004
Cam ve Alüminyum Sektöründe kurumsal bir yapı ve çalışma disiplini maalesef yeterli düzeyde olmadığı için günlük yaşama verilen sözlerin tutulmadığına ve müşterilerin yaşadığı sıkıntılara çok sık rastlamaktayız. Kısa bir araştırma ile internet üzerindeki şikayet platformlarına bakarak mevcut durumu sizlerde görebilirsiniz.

MKS Yapı ailesi olarak bu bilinç ile 2010 yılından bu yana Anadolu ve Avrupa yakasında 5 farklı lokasyon da cam işleme atölyeleri ile hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar Silivri’den Gebze’ye kadar yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Ana uzmanlık alanımız evler için Katlanır ve Sürme Cam Balkon kurulumları, 12 ay aktif kullanılabilecek Kış bahçesi, Teras, Veranda, Çardak ve Ticari Ünitelerin (Restoran / Cafe, Sosyal Tesis ve Otel gibi) Cam – Alüminyum doğrama işlerinin imalatı ve montajıdır.

Teslim edeceğimiz işler de Şişecam marka cam ve Renkton, Asaş, Tema, Saray gibi bilinirliği olan alüminyum markalarını kullanarak Isı ve ses yalıtımını ön planda tutacak çalışmalar yapmaktayız.

Hak eden herkesin hak ettiği yerde olması dilekleriyle…
Teklif al >
5 Cam Balkon Fiyat Teklifi Al